• Kategorie
  • Szukaj
  • Artykuły dla niemowląt

W sklepie internetowym Millbay.pl sprzedajemy artykuły dla niemowląt. Przygotowaliśmy rozbudowaną i kompleksową ofertę obejmującą zarówno pierwsze zabawki dla dzieci, jak i różnego rodzaju akcesoria niezbędne do wychowywania, bawienia, edukowania i uczenia niemowlaków. W nauce chodzenia na pewno pomocne będą chodziki dla niemowląt. Do gimnastyki, poznawania kolorów i dźwięków muzycznych świetnie nadają się specjalne maty edukacyjne dla małych dzieci. Państwa pociechy w nocy będą wygodnie i smacznie spały w którymś z łóżeczek lub kojców z naszego asortymentu. Natomiast w trakcie dnia niemowlęta mogą się świetnie bawić i odpoczywać w leżaczkach oraz bujaczkach z podpiętymi zabawkami. Na spacerach na świeżym powietrzu sprawdzą się z kolei sprzedawane przez nas wózki, a bezpieczeństwo dzieciaczkom w trakcie jazdy autem zagwarantują foteliki samochodowe. U nas kupią Państwo także huśtawki, karuzelki, krzesła i akcesoria do karmienia, a także pościele, materacyki, beciki i kocyki do zapewnienia dziecku ciepłego oraz wygodnego snu.

Czym powinny się charakteryzować zabawki dla niemowląt?

Najmłodsze maluchy potrzebują innego rodzaju zabawek niż starsze dzieci, dla których przeznaczone są na przykład wymagające większego wysiłku umysłowego gry planszowe. Dopiero poznają świat, dlatego nie mają sprecyzowanych preferencji dotyczących tego, czym chcą się bawić. Zabawki powinny więc być kolorowe i wydawać różne, choć nie za bardzo głośne dźwięki, aby wzbudzać ich ciekawość, pobudzać zmysły wzrokowe i słuchowe oraz zachęcać maluchy do aktywności ruchowej. Ponadto zabawki przeznaczone dla nich muszą być wyprodukowane z wyjątkowo bezpiecznych materiałów, posiadać wszystkie niezbędne atesty to gwarantujące i nie mieć małych elementów, które dziecko może wziąć do buzi i połknąć. Koniecznie muszą też posiadać zaokrąglone, a nie zaostrzone krawędzie.

Takie właśnie są zabawki dla niemowląt, które mogą Państwo już teraz zamówić w naszym sklepie. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem sprzedażowym.