• Kategorie
  • Szukaj
  • Planszowe gry dla dzieci

Sprzedajemy wielofunkcyjne planszowe gry dla dzieci. Maluchy grając w planszówki, mogą się nie tylko bawić, ale też przy okazji edukować i zdobywać pierwszą wiedzę z zakresu finansów, matematyki, biologii, zdrowia, geografii czy gotowania, którym można dziecko zainteresować także poprzez kupienie którejś z zabawek AGD z naszej oferty. Prowadzimy sprzedaż gier dotyczących wiedzy ogólnej, jak również związanych ze ściśle określoną tematyką – gatunkami grzybów, samochodami czy historią i geografią naszego kraju. Gry te uczą uczciwej rywalizacji, cierpliwości i konsekwentnego dążenia do celu, choć także umiejętności znoszenia porażki.

Nie zapomnijmy jednak, że gry dla dzieci muszą przede wszystkim zapewniać dobrą zabawę i nie nudzić. Oczywiste jest to, że małych najlepiej bawić się będzie w towarzystwie innych dzieciaków, rodziców lub rodzeństwa. W związku z tym gry planszowe ze sklepu Millbay.pl są stworzone z myślą o całej rodzinie.

Planszowe gry – dla dzieci w różnym wieku

Planszowe gry z naszego asortymentu są przeznaczone dla dzieciaków w wieku, w którym percepcja umysłowa pozwala im już na korzystanie z takich zabawek i zarazem rozwijanie swoich możliwości intelektualnych. Na ogół nie są więc to gry stworzone dla dzieci poniżej 3 roku życia. W naszym sklepie znajdą Państwo planszówki dla maluchów i dzieci w wieku powyżej: 3 lat, 4 lat, 5 lat, 6 lat. Spora część gier jest tworzona już dla dzieci w wieku szkolnym, czyli powyżej 7 oraz 8 lat, między innymi planszówki z serii Monopoly.

Zachęcamy do zapoznania się z grami planszowymi z naszego katalogu.